profilowe karolina

Nazywam się Karolina Dołęgowska. Stylizacja paznokci to nie tylko codzienna praca, to także moja ogromna pasja. w zawodzie Stylisty Paznokci pracuje od 2004 roku, natomiast moja przygoda z paznokciami  zaczęła się już w szkole średniej. Poprzez ciągły rozwój , pogłębianie wiedzy i umiejętności staram się zapewnić swoim Klientkom i Kursantom maksimum profesjonalizmu, bezpieczeństwa .

Oprócz pracy w salonie , zajmuję się  między innymi szkoleniami z zakresu stylizacji paznokci i rzęs . Jestem instruktorem firmy  SPN Nails. Jest to jedna z wiodących marek na świecie związanych z branżą kosmetyczną. Szkolenia odbywają się na profesjonalnych produktach SPN, zgodnie z programem firmowym.

Oferujemy szkolenia z zakresu :

Manicure + Manicure hybrydowy

Metoda żelowa od podstaw

Metoda żelowa – doszkolenie techniczne

Pedicure + Pedicure hybrydowy

Mix Media

Doszkolenia techniczne

 

Moim kursantkom staram się przekazać całą wiedzę i doświadczenie , które zgromadziłam przez lata pracy, odpowiedzieć na wszelkie pytania i przygotować do zawodu Stylisty Paznokci i Rzęs . Poza typowo fachową wiedzą , kursant otrzymuje ode mnie wiele wskazówek dotyczących pracy z Klientem, rozwoju firmy oraz wiele cennych informacji niezbędnych w codziennej pracy.

Organizujemy szkolenia grupowe, indywidualne oraz warsztaty doszkalające.
ZAPRASZAMY.